התחבר | משתמש חדש | אורח/ת | מעקב הזמנות | יצירת קשר
לוגו דני ספרים
שירות ומכירות
02-6248293 
(0)
  • לונה והשקר - מריאנה זפאטה

לונה והשקר - מריאנה זפאטה

מק"ט מוצר: 124400011654

הוא התבונן בי כשלגם עוד לגימה מהמשקה שלו. אני משערת שזו הייתה הגרסה שלו ל'כן'. שימרתי את החיוך ופלטתי מהר, "אני רוצה לגבות את הטובה ממך."
הוא לא אמר כלום לזמן כה ממושך, עד שהייתי בטוחה שהוא יגיד לי ללכת לחפש ושהוא רק התבדח כל הזמן. ואז הבנתי איזו מחשבה מטומטמת זו הייתה. ריפלי מתבדח? בחלומות הוורודים שלי.

סודות הם מסוכנים. כשלוקאס ריפלי, הגבר שמשלם את משכורתי מדי חודש, הפקיד בידיי את אחד הסודות שלו, הדבר החכם מצידי היה להפנות לו עורף, אבל לא עשיתי את זה. עזרתי לו, אפילו שהוא לא הכי נחמד אליי, או הכי סבלן. למה? אולי זה מפני שאני יודעת איך זה לחיות עם סודות. 

עכשיו ריפלי מרגיש שהוא חייב לי, וכשמגיע הרגע שבו אחד הסודות שלי מאיים להרוס את כל מה שבניתי בעמל רב, אני פונה אל ריפלי שיחזיר לי טובה. אני עדיין לא יודעת האם זו הייתה ההחלטה הכי חכמה שעשיתי או ההחלטה הכי מטופשת? 

לונה והשקר מאת סופרת רבי המכר מריאנה זאפאטה הוא רומן ממכר וחד־פעמי על סיפור אהבה ייחודי המאחד שני לבבות אבודים. זאפאטה, ידועה בקרב קהל קוראיה הנאמנים ומעריציה ברחבי הארץ ובעולם בתור 'מלכת סיפורי האהבה הכובשים', תכבוש גם את ליבכם בספר הנפלא הזה.

מחבר/ת מריאנה זאפאטה
מק"ט מוצר 124400011654
שם יצרן אדל
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp