התחבר | משתמש חדש | אורח/ת | מעקב הזמנות | יצירת קשר
לוגו דני ספרים
שירות ומכירות
02-6248293 
(0)
  • זעם מושלם - התנגדות 3

זעם מושלם - התנגדות 3

מק"ט מוצר: 124400011180

קונור
הייתי לא יציב. לא צפוי. שקוע כולי בזעם מכלה. חיפשתי דרכים להתמודד עם מי שהפכתי להיות ועם כל הדברים שעוללתי. כבר לא הכרתי את עצמי, לא היה לי אכפת מאף אחד ומשום דבר מלבדה, אבל גם היא, הבחורה שעליה רציתי לגונן יותר מכול, נשכחה מראשי. 
עכשיו אני נאבק לזכור, נאבק לשמור עליה. אבל מה אם האיום המסוכן ביותר שניצב מולה, זה שנשבעתי לעצמי שאשמור עליה מפניו, הוא אני בעצמי? 

אלינה
כל מי שאי פעם אהב את קונור, חשב שהוא מת. לאחר שנים ונגד כל הסיכויים קונור חזר, אבל זה לא היה הוא. לא באמת. קונור החדש היה מפחיד, מאיים, קר ואכזרי, אבל עמוק בתוכו עדיין שכן הגבר שידעתי שלעולם לא אפסיק לאהוב. הייתי חייבת לעשות הכול כדי למשוך אותו מהבור החשוך שבה נכבלה נשמתו, מהחשיכה שבה הוא חי. 
הייתי חייבת לגרום לו להיזכר.

זעם מושלם מאת סופרת רבי המכר נשודה רוז הוא רומן מתח עכשווי על שני אנשים שזוכים להזדמנות נוספת לאהבה והפעם הם לא מתכוונים לוותר עליה בלי מלחמה.
זה הספר השלישי בסדרת התנגדות. הספר הראשון, בלגן מושלם, והספר השני, הרס מושלם, יצאו בהוצאת אדל. ספרים קודמים, סדרת קרועים לגזרים: איתך ונקרעת ממך, נשמרת ממך, מנופצת ממך ומרוחקת ממך, היו הצלחה מסחררת בארץ וכיכבו בראש רשימות רבי המכר בארץ ובעולם.

מחבר/ת נשודה רוז
מק"ט מוצר 124400011180
שם יצרן אדל
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp