התחבר | משתמש חדש | אורח/ת | מעקב הזמנות | יצירת קשר
לוגו דני ספרים
שירות ומכירות
02-6248293 
(0)
  • בין בושה לגאווה - גידי רובינשטיין

בין בושה לגאווה - גידי רובינשטיין

מק"ט מוצר: 003200221404

בעידן שגברים הומואים וביסקסואלים מוצהרים מנחים תכניות טלוויזיה ומקימים תאים משפחתיים חד מיניים, הספר בין בושה לגאווה חושף את הקשיים הרגשיים של גברים אלה, כמו שהם משתקפים בחדר הטיפולים. הספר מבוסס על ממצאי מחקרים עדכניים רבים שמצביעים על כך ששיעור ההפרעות נפשיות הגבוה בקהילת הלהט"ב נובע מהפנמת יחסה השלילי של חברת הרוב ההטרוסקסואלית שהם גדלו בה. ממצאים אלה זוכים למשנה תוקף מניסיונו הקליני של המחבר. בספר נידונות סוגיות מרכזיות בחייהם וביישום הגישות העיקריות בפסיכותרפיה לקידום רווחתם הנפשית. הספר מיועד למטפלים שמבקשים להתוודע לנורמות הייחודיות של עולם הגברים ההומואים והביסקסואלים, לגברים אלה עצמם ולבני משפחותיהם.

פרופ' גידי רובינשטיין, פסיכותרפיסט ואיש אקדמיה שמינתה המועצה להשכלה גבוהה לפרופסור חבר במכללה האקדמית נתניה, מרבה להרצות בכינוסים בין־לאומיים. בעל ניסיון קליני עשיר בטיפול בגברים הומואים וביסקסואלים וכתב כשישים מחקרים לכתבי עת ולספרים אקדמיים יוקרתיים. הקים ומנהל את פורום הייעוץ "שרינק פרנדלי" באתר דוקטורס. פרופ' רובינשטיין אף נקרא לשמש עד מומחה בוועדה שגיבשה את נייר העמדה של הסתדרות הפסיכולוגים בסוגיית טיפולי ההמרה.

"בימים אלה, שהחופש והגאווה של בני קהילת הלהט"ב בארץ נתונית למתקפה, ספרו המעמיק והחדשני של פרופ' רובינשטיין הוא מקור נדיר לידע ולטיפול באנשים שחייבים להתמודד עם המציאות חברתית ופנימית מורכבת."

מחבר/ת גידי רובינשטיין
מק"ט מוצר 003200221404
שם יצרן עם עובד
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp