התחבר | משתמש חדש | אורח/ת | מעקב הזמנות | יצירת קשר
לוגו דני ספרים
שירות ומכירות
02-6248293 
(0)
באתר זה ניתנת לעיתים הנחות על המחיר הקטלוגי. הנחות אלו אינן מבצע. מבצעים מתקיימים מעת לעת לתקופה מוגבלת, כמפורסם באתר ובהתאם לתקנון.
  • תבניות פרומתיאוס - יד שניה

תבניות פרומתיאוס - יד שניה

מק"ט מוצר: 133414

תבניות פרומתיאוס- מבוא לפסיכולוגיה אבולוציונית של העצמי/ד"ר ארנון לוי

למושג העצמי מעמד ייחודי בפסיכולוגיה המודרנית כיון שהוא מפעיל את התהליכים הרגשיים והמנטליים שמאפיינים את ההתנהגות האנושית. ההנחות שהנחו את  המחבר הן שהעצמי הוא הפרוייקציה הפסיכולוגית של האורגניזם האנושי, ושיצירת משמעות הן ברמת התרבות והן ברמת הפרט היא צורך אנושי בסיסי, שמקורו בהתפתחות האבולוציונית של האדם.  

על בסיס הנחות אלה בירר המחבר מהם התהליכים הכלליים של התפתחות העצמי, הן התקינה והן הפתולוגית מבחינה אינדיבידואלית תרבותית ואבולוציונית, וניתח הפרעות בהתפתחותן ודרכים לפסיכותרפיה שלהן.

 

ד"ר ארנון לוי, פיתח את גישותיו לפסיכותרפיה ופסיכופתולוגיה ב-20 השנים האחרונות שבהן הוא עובד בקליניקה פרטית ובמסגרות טיפוליות שונות. לוי עבד, בין היתר, במרפאה לבריאות הנפש, ניהל קליניקה לטיפול בנוער והרצה באוניברסיטת חיפה וכן באוניברסיטת תל-אביב כמרצה אורח. פרסומיו בתחומי הפסיכופוליטיקה והפסיכותרפיה הופיעו בכתבי עת ובכנסים מדעיים בארץ ובחו"ל. בשנים האחרונות פיתח שיטת טיפול ייחודית המתוארת בספר זה ובספרו "מעבר למראה הריקה" שיצא לאור בהוצאת צ'ריקובר. ד"ר לוי כיהן  לאחרונה כיו"ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה וכיום הוא המנהל האקדמי של תוכנית להכשרת מאמנים (קואצ'ינג) במגמת פסיכותרפיה באוניברסיטת ת"א.

מחבר/ת ד"ר ארנון לוי
מק"ט מוצר 133414