התחבר | משתמש חדש | אורח/ת | מעקב הזמנות | יצירת קשר
לוגו דני ספרים
שירות ומכירות
02-6248293 
(0)
  • דרך הגחליליות

דרך הגחליליות

מק"ט מוצר: 002000539238

קייט מְלַרקי כבר השלימה עם העובדה שהיא לא מקובלת כשטולי הארט, הילדה הכי מדליקה בעולם, רוצה לתדהמתה להיות חברה שלה. למראית עין, הן שונות לגמרי זו מזו: קייט היא בת למשפחה אוהבת שמביישת אותה על כל צעד ושעל. ואילו טולי אפופה בזוהר ובמסתורין, אך יש לה סוד שהורס אותה. תוך זמן קצר קייט וטולי כורתות ברית להיות חברות טובות לנצח, ובסופו של אותו קיץ הופכות לישות אחת.

טולי, שננטשה על ידי אִמה בילדותה, נואשת להוכיח לעולם את ערכה ומשתוקקת שיאהבו אותה ללא סייג. כבר בתיכון היא יודעת שתהיה עיתונאית מפורסמת, ועם סיום לימודיהן המשותפים בקולג' היא משכנעת את קייט לבוא לעבוד איתה בתחנת טלוויזיה מקומית. ואילו קייט רוצה רק להתאהב, להתחתן ולהקים משפחה. אבל הדרך להגשמת החלום הזה ארוכה משציפתה, ומעלה אצלה שאלות גם בנוגע לקשר שלה עם טולי.

במשך שלושים שנה טולי וקייט לומדות להתגבר על הסערות שפוקדות את חברותן – על הקנאה, העלבונות והכעסים. הן תומכות זו בזו ומצליחות לשמוח ולצחוק גם ברגעים קשים. אבל כשהן חושבות שהן גברו על הכול, מעשה בגידה אחד מעמיד אותן בפני מבחן שאין קשה ממנו.

דרך הגחליליות הוא רומן רב עוצמה על אהבה, על אובדן ועל קסמה של חברות. הוא גם סיפורו של דור של נשים שזכו באפשרות לבחור, אך נאלצו לשלם את מחיר הבחירה. הספר היה רב־מכר בינלאומי מיד עם צאתו לאור, ועובד לסדרה מצליחה בנטפליקס.

כריסטין האנה היא מחברת רבי־המכר 'הזמיר', 'הלבד הגדול', 'גן החורף' ו'ארבע הרוחות', שראו אור בעברית בהוצאת מודן.

"דיוקן ריאליסטי ונוגע ללב של חברוּת ממושכת ומורכבת." בוקליסט

"סאגה נפלאה על החברות־הכי־טובות שחברותן מצליחה לעמוד בתהפוכות ותסבוכות מסוגים שונים." סיאטל טיימס

מחבר/ת כריסטין האנה
מק"ט מוצר 002000539238
שם יצרן מודן