התחבר | משתמש חדש | אורח/ת | מעקב הזמנות | יצירת קשר
לוגו דני ספרים
שירות ומכירות
02-6248293 
(0)
  • לייטלארק 1 - משחקי הכתר

לייטלארק 1 - משחקי הכתר

מק"ט מוצר: 002000539146

אהבה היא הדבר המסוכן ביותר שעלול לקרות לך... 

כל מאה שנים מגיח מבעד לערפל האי לַַייטְְלַַארק המסתורי, כדי לארח בו את יובל המאה – משחק קטלני שנותן לשישה שליטים ושליטות הזדמנות לשבור את הקללות העתיקות המוטלות על ממלכותיהם. ההזמנה היא צו מחייב – קריאה להתמודדות עם ניצחון וחורבן, עם אוצרות ודם. כל ממלכה שבויה בקללה איומה וייחודית לה, ולכל אחד מהשליטים יש משהו להסתיר. איש אינו מכיר את כללי המשחק, מלבד חוק אחד: כדי להרוס את הקללות, על אחד השליטים למות .

אַייסְלָה בת־כתר היא שליטת הפראיים – ממלכה ובה נשים פתייניות שהוטלה עליהן קללה: הן מוכרחות להרוג את כל מי שיתאהבו בו. הן מעוררות שנאה ובוז, ואחרי מאות שנים שבהן איבדו את מנהיגותיהן במשחק, תחרות השליטים תחרוץ את גורלן. אייסלה מגיעה להתמודדות הגורלית עם משא האחריות הכבדה ועם תוכנית מסוכנת, שהיא תקוותה היחידה לנצח. כדי לשרוד יהיה עליה לשקר, לרמות ולבגוד... אפילו בליבה שלה.

פנטזיה אפלה ומהפנטת, עשירה בסודות, בשקרים, ברומנטיקה ובתהפוכות עלילה מפתיעות.

אלכס אסטר היא סופרת נוער אמריקנית עטורת פרסים. משחקי הכתר, הספר הפותח את סדרת לַייטְלַארק שכתבה, זכה להצלחה מסחררת. הספר הפך ללהיט טיקטוק, תורגם ל־ 17 שפות והיה לרב־מכר. בימים אלה הוא מעובד לקולנוע.

"אם 'משחקי הרעב' היה מעשייה אפלה, הוא היה לַייטְלַארק האכזרי והמכשף." אדם סילברה, 'אם אלה אנחנו'

"פעולות הסחה מורכבות, פיתולי עלילה ומעשי בגידה מפתיעים. האומץ של אייסלה, ההחלטיות והחמלה שלה מושכים את הקוראים לתמוך בה לאורך התלאות, המתח המתגבר והעלילה המהירה." פבלישרז ויקלי

מחבר/ת אלכס אסטר
מק"ט מוצר 002000539146
שם יצרן מודן