התחבר | משתמש חדש | אורח/ת | מעקב הזמנות | יצירת קשר
לוגו דני ספרים
שירות ומכירות
02-6248293 
(0)
באתר זה ניתנת לעיתים הנחות על המחיר הקטלוגי. הנחות אלו אינן מבצע. מבצעים מתקיימים מעת לעת לתקופה מוגבלת, כמפורסם באתר ובהתאם לתקנון.
  • הקוסם מארץ־ים

הקוסם מארץ־ים

מק"ט מוצר: 126500001474

הקוסם מארץ־ים הוא סיפור מרתק על קוסמים, דרקונים וצללים מבעיתים. 
הקוסמים והמגים של האי גונט נודעו ברחבי ארץ־ים, והידוע שבהם היה ללא ספק רב־מג בשם גד. אבל גד לא היה תמיד הרב־מג שהאגדות מספרות עליו. כשהיה נער צעיר ורק גילה את הכוח הגדול שזורם בעורקיו, הוא היה פזיז וגאוותן. ולאחר ניסיון להטיל לחש שמעבר לכוחותיו, הוא נאלץ לצאת למסע שיוביל אותו אל קצה קצהָ של ארץ־ים כדי להתעמת עם הצל הזדוני שזימן בטעות ולהשמיד אותו.
זהו סיפור על המבחנים שגד יעמוד בהם, על איך ילמד להשתמש במילות הכוח הכבירות, יכניע דרקון עתיק ויחצה את סף המוות כדי להשיב את האיזון לעולם.

הספר הראשון בסדרת ספרי ארץ־ים היה לאחד ממאה ספרי הפנטזיה הטובים בכל הזמנים של המגזין "טיים" והוא בין היצירות המהוללות והמעוטרות ביותר בספרות. מגוון הפרסים שבהם זכה לאורך השנים הוא אישור למקומו בלבבותיהם של הקוראים והמבקרים גם יחד.

"הקוסם מארץ־ים הוא קריאת חובה. הלקחים שהוא מלמד אותנו רלוונטיים, חכמים וחיוניים יותר משאפשר להעלות על הדעת." – ניל גיימן

הקוסם מארץ־ים הוא על־זמני. מילותיה של לה גווין קסומות ואת הקסם הזה יש לגמוע בשקיקה. לטבול בו. לחלום אותו." – דייוויד מיטשל, מחבר ענן אטלס

מחבר/ת אורסולה לה גווין
מק"ט מוצר 126500001474
שם יצרן מודן