התחבר | משתמש חדש | אורח/ת | מעקב הזמנות | יצירת קשר
לוגו דני ספרים
שירות ומכירות
02-6248293 
(0)
  • סיפור אהבה מסע באיי יוון

סיפור אהבה מסע באיי יוון

מק"ט מוצר: 080024022042

זה סיפור על גבר אחד ואשה אחת, שהפליגו לבד בסירת מפרש בים האגאי במשך חמש שנים. זה סיפור על בדידות ומפגשים מפתיעים, עצב ושמחה, קושי ויופי, והרבה אהבה. זה סיפור של מסע אישי, בים ובתודעה אבל גם מדריך מפורט ועשיר ל-23 איים יווניים.

אנחנו מזמינים אתכם לאכול איתנו בטברנות נפלאות, להשתרע במפרצים מבודדים, לרקוד לצלילי בוזוקי ולהסתחרר מיין קליל ואוזו מתוק וסמיך. בואו למפגש עם התרבות, המיתולוגיה, ההיסטוריה וההווה של האיים והכרות מקרוב עם האנשים.

צאו איתנו למסע אל איי הזהב של יוון.

23 איים: קסטלוריזו, ניסירוס, לרוס, פטמוס, ארקי, ליפסי, סאמוס, כיוס, לסבוס, פסארה, אנדרוס, טינוס, נאקסוס, אגינה, אגיסטרי, פורוס, הידרה, ספצס, קפלוניה, איתקה, קורפו, סקיאתוס, סקופולוס.

שמואל הספרי, מחזאי ותסריטאי: "הוי איזה ספר, איזה סיפור! גמרתי לקרוא במצב רוח מלנכולי אבל מצפה להמשך ועשיר בהמון חוויות שלמרות שלא אני עברתי הרגשתי איתן שותף מלא. אל תיסעו ליוון בלי הספר הזה".

גלית גוטמן, מנחת טלוויזיה, דוגמנית ושייטת: "חלומות יכולים להתגשם, כך הרגשתי כשקראתי את הספר. כשתקראו תבינו: אפשר להשתלב ברוגע עם היופי והפשטות של איי יוון, לשכוח מה היה ולא לדאוג מה יהיה, רק להיות ברגע הזה הנפלא".

ד"ר מימי חסקין, חוקרת ספרות ומדריכת טיולים ספרותיים: "לקרוא בספר ולהתמלא אהבה. אהבה לאיי יוון, לגווני הכחול, לטעמים ולריחות. אהבה לזוג האמיץ והאוהב שיצא למסע בים האגאי. ככה הייתי רוצה לחיות".

איזי סוויסה, מבכירי שייטי ישראל: "צמד השייטים אבירמה גולן ושמואל שם טוב לוקחים אותנו למסע מופלא אל איי הים האגאי וחושפים את סודות האיים. חובה לקרוא, להרים מפרש ולצאת לדרך".

מחבר/ת אבירמה גולן, שמוליק שם טוב
מק"ט מוצר 080024022042
שם יצרן ספרות עכשיו